Kömürlük mahallesi spot eşya alan yerler

Kategoriler: Spot eşya alan yerler
Konum: Kömürlük Şile İstanbul
Görüntülenen: 123
Mobile Number: 0 543 592 53 50

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder

Düzenlendiği Tarih: Haziran 9, 2019

Kömürlük mahallesi spot eşya alan yerler

Kömürlük mahallesi spot eşya alan yerler 


Kömürlük mahallesi "spot eşya alanlar" firması olarak, Kömürlük mahallesi bölgesinde ikamet eden insanlara hizmet vermekteyiz. {Spot eşya} demek, biraz daha uygun, fiyatlara satılan eşya anlamına gelmektedir. Spot eşya deyince insanların aklına, kullanılmamış sıfır eşyalar gelmektedir. Spot eşya alan yerler olarak, insanların arama şekline göre, projeler hazırlamaya çalışmaktayız. 


Kömürlük mahallesi spot eşya alanlar 


Günümüzde evdeki eşyalarını değiştirmek isteyen yada satmak isteyen, bir çok vatandaşımız bulunmaktadır. Genel olarak baktığımız zaman, Kömürlük mahallesi spot eşya alanlar kelimesi, en çok aranan kelimeler arasındadır. İster istemez, eşyalarını satmak isteyen kişiler var, Kömürlük mahallesi "spot eşya alan yerler" arayışı içine girmektedir. Sizin amacınız da aynı yönde ise, doğru adrestesiniz. 


Kömürlük mahallesi spot eşya alım satım 


Kömürlük mahallesi spot eşya mağazaları arasında, fiyat olarak çok fazla bir fark yoktur. Spot eşya sektörüne başladığımız zamanlar da, eşyaların değerini yerinde inceledikten sonra belirliyorduk. Teknolojinin geliştiği günümüzde, eşyaların görsellerini göndermelerini rica ediyoruz. Kömürlük mahallesi "spot eşya alanlar" firmasına gönderilen görselleri, inceleyip fiyat teklifi sunmaktadır.


 

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  You must log in or register a new account in order to post comments

  Giriş Kayıt Ol

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top