Florya ikinci el klasik mobilya alanlar

Kategoriler: İkinci el klasik mobilya alan yerler
Konum: Florya Bakırköy İstanbul
Görüntülenen: 362
Mobile Number: 0 543 592 53 50

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder

Düzenlendiği Tarih: Şubat 16, 2019

Açıklama

Florya ikinci el klasik mobilya alanlar firması, eviniz için mobilya seçiminde doğru kararları vermenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Tasarımın ayırt edici ve iddialı rengi ile görkemli klasik yemek odası takımı olmalı mesela. Tamamen el yapımı işçilikle, doğal ahşaptan yapılmış olabilir. Florya ikinci el klasik mobilya alan yerler personeli, Klasik mobilyaların takım olmasına özen gösterir. Yemek odası takımı masa, vitrin, sekiz sandalye ve bir konsolun yanı sıra farklı renk seçeneklerinden oluşur. Florya ikinci el klasik mobilya alım satım mağazalarını dolaşırsak, klasik mobilyaları takım şeklinde vitrinlerde görürüz. Bir çok kullanıcı klasik mobilya yerine, yeni model mobilyalar tercih etmektedirler.

Florya klasik mobilya alanlar vitrin ve konsoldaki sıra dışı tasarım ile, klasik yemek odası takımını bir adım öne çıkıyor. Genellikle el yapımı marcuteri veya ceviz zeminindeki kalem işleme ile tercih edilen yemek odası lake tonlarında üretildi. Florya klasik mobilya alan yerler yemek odası takımın da, elle çizilmiş kalemler modele zengin bir atmosfer kazandırdı. Klasik mobilyalar kalite ve şık tasarımları ile, kullanıcıya rahat bir kullanım sunuyor. Klasik mobilya çekmecelerinde ve kapaklarda frenli raylı ve menteşeli sistemler tercih edilir. Florya klasik mobilya alım satım sıra dışı tasarımı ve dikkat çekici zarafeti ile, yeni sezon klasik koltuk takımı koleksiyonu sizleri bekliyor. Orta sehpa ve yan sehpaya, iki kanepe ve iki berjer den oluşan klasik oturma grubu eklenebilir.

Florya ikinci el klasik mobilya alan yerler birinci sınıf yüksek kaliteli, klasik mobilyalar alıp satmaktadır. Klasik mobilyaların bir tek özelliği, konfor ve rahat kullanımı vardır. Örneğin klasik bir koltuk takımının, günümüzde ki koltuk takımları gibi yatak olma özelliği yoktur. Florya ikinci el klasik mobilya alanlar mobilyaları seçerken, kullanım şeklini göz önüne alarak seçim yaparlar. Eski klasik mobilyaların satışını yapmak, neredeyse imkansız hale geldi. Florya ikinci el klasik mobilya alım satım yapmak için, daha eski yerleşim bölgeleri üzerinde yoğunlaşmak gerekiyor. Klasik mobilya satıldığı zaman, sizin için uygun bir zamanda teslimat planlamaya çalışırız. Klasik yemek odası, klasik yatak odası ve klasik koltuk takımlarını satmak için iletişime geçin.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top