Tuzla ikinci el eşya alanlar

Kategoriler: İkinci el eşya alanlar
Konum: Tuzla İstanbul
Görüntülenen: 140
Mobile Number: 0 543 592 53 50

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder

Düzenlendiği Tarih: Nisan 4, 2019

Tuzla ikinci el eşya alanlar

Tuzla ikinci el eşya alanlar ve satanlar çatısı altında, istediğiniz model ve kalitede evinize uyacak mobilyaları temin ediyoruz. yatak odaları, koltuklar, oturma odaları, tv üniteleri, masa ve sandalyeler. Size, sizin için en iyisini sunmaktayız. Her nevi eski eşya, spot beyaz eşya, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el bulaşık makinesi satmak yada almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Gerekli ihtiyaçlara göre, yardımcı olmaya çalışmaktayız. Tuzla ikinci el eşya alan yerler bünyesinde çalışmakta olan personelimiz, ikinci el eşyaların taşıma sürecini kendisi takip etmektedir.

Tuzla ikinci el eşya alanlar üzerine genişletilmiş, mobil servis ağı ile kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Tuzla ve tüm mahalleler de, sizlere büyük bir keyif ve mutlulukla hizmet vermekteyiz. Bizimle çalışan müşteriler, farklı ikinci el eşya seçeneklerimiz ile hizmet verdiğimizi ve müşteri memnuniyetini bir kağıt yazısından ibaret tutmadığımızı oldukça iyi bilirler. Tuzla ikinci el eşya alan yerler olarak, önceliğimizi müşteri memnuniyetine vermekteyiz. Fırsat ürünlerinden yararlanmak veya ikinci el eşyalarınıza , fiyat teklifi almak için aramanız yeterlidir.

Tuzla ikinci el eşya alan yerler, ticari alanda günümüzde oldukça fazla sayıdadır. Seçenekler iyice artmış durumda ve kızışan rekabet, daha kaliteli hizmet oluşturmayı ve müşteri odaklı çalışmalar ortaya koymayı gereklilik haline getirmektedir. Bu nedenle Tuzla ikinci el eşya alanlar mağazaları arasında, kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İkinci el eşya satmak istiyorum diye bizlere ulaşan müşterilerimizin, satmak istediği eşyaları adresinden almaktayız. İkinci el eşya pazarında ön sıralara sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  You must log in or register a new account in order to post comments

  Giriş Kayıt Ol

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top