Derince ikinci el eşya alanlar

Kategoriler: İkinci el eşya alanlar
Konum: Derince Kocaeli
Görüntülenen: 98

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder


Açıklama

Derince ikinci el eşya alanlar son günlerinde kış aylarının gelmesiyle beraber, internet satışları yüzünden zor günler geçiriyor. Derince ikinci el eşya alan yerler öğrenciler ve vatandaşlar ev eşyaları ve çeşitli gereçlerini genellikle sosyal paylaşım platformlarında 'Kelepir eşya' sayfalarında temin ediyor. Derince ikinci el eşya alım satım ise, yaşanan durum karşısında ya internet sitelerine ilan veriyor ya da ikinci el eşya yerine artık sıfır ürün satışına başlıyor.

Derince ikinci el eşya alan yerler sakin bir sezon geçirmesinin sebebi, açılan bu sitelerde ağırlıkta öğrenciler, kendi aralarında alım satıma başladı. Derince ikinci el eşya alan satan firmalar olarak biz de ikinci el eşyaların yanında sıfır ürünleri de getirmeye başladık. Artık insanlar bize sıfır ürünleri sormaya ve elimizde bulunmadığı zaman talep etmeye başladı. Genellikle müşterilerimiz yatak, dolap ve çalışma masası gibi şeyleri talep ediyor

Derince ikinci el eşya alım satım genellikle öğrencilerle iş yaptıklarını, ancak bazı internet sitelerinde açılan sayfalar nedeniyle işlerinin durgunlaştığını söylemek mümkün. Derince ikinci el eşya satış yerleri her yıl okul döneminde öğrencilerin ikinci el eşya için bize yoğun talebi olur ve genelikle ikinci el baza yatak, ikinci el gardırop, ikinci el beyaz eşyalar uygun fiyatlara temin ederken şimdi sosyal medya aracılığı ile temin etmeye çalışıyorlar.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top