Avcılar ikinci el eşya alanlar

Kategoriler: İkinci el eşya alanlar
Konum: Avcılar İstanbul
Görüntülenen: 8099
Mobile Number: 0 543 592 53 50

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder

Düzenlendiği Tarih: Temmuz 14, 2019

Avcılar ikinci el eşya alanlar

Avcılar ikinci el eşya alanlar


Avrupa Yakasında denize sıfır sahili bulunan, bir çok eğitim kurumu ile ön plana çıkan ilçelerimizdendir Avcılar. Genellikle madeni eşyalar başta olmak üzere, giyim eşyası da üzerine de bir çok tesis bulunmaktadır. Avcılar ikinci el eşya alanlar firması ve benzeri, dokuma üzerine de bir çok esnaf iş yapmaktadır. Aynı zamanda en hızlı gelişen ilçelerimizden biridir Avcılar.


Avcılar ikinci el eşya alan yerler


Çok sayıda sanayi kuruluşu ile göz dolduran ilçemiz, Avcılar ikinci el eşya alan yerler gibi bir çok küçük çapta işletmeyede ev sahipliği yapmaktadır. Tem otoyolu dediğimiz yol, Avcılar sınırları içerisinden geçerek üç parçaya bölmüş durumdadır. Marmara denizine sahili bulunan ilçemizde, genelde halkın çoğu dışardan gelmedir. 


Avcılar ikinci el eşya alım satım


İstanbul'un batısında kalan Avcılar, öyle bir konuma sahip ki kavşak noktalarından biri gibi görünüyor. Son zamanlarda imara açılmış olması nedeni ile, gittikçe genişlemektedir. Avcılar ikinci el eşya alanlar ve satanlar, gelişen ilçede uyum içinde ticaret yapmaktadır. İlçeye yerleşmek isteyen insanların bir kısmı, Avcılar ikinci el eşya mağazalarını tercih ediyor.


Avcılar da bulunan ikinci el eşya firmalarında, bir evde olması gereken her çeşit eşya bulunmaktadır. İlçede yaşamak isteyen vatandaşlar, her türlü eşya ihtiyacını bu firmalardan temin edebilirler. Avcılar ikinci el eşya satış mağazalarında, her bütçeye uygun eşyalar bulmak mümkün hale gelmiş durumdadır.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  You must log in or register a new account in order to post comments

  Giriş Kayıt Ol

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top