Ataşehir İkinci El Eşya Alan Yerler

Kategoriler: İkinci El Eşya Alan Yerler
Konum: Ataşehir İstanbul
Görüntülenen: 495

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder


Ataşehir İkinci El Eşya Alan Yerler

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler araması mı yapıyorsunuz? Doğru noktaya geldiğinizden emin olabilirsiniz. Ataşehir bölgesinde ikinci el eşya alımı yapmaktayız. Eşyalarını satmak isteyen siz değerli müşterilerimizi, önemsiyor ve ücretsiz ekspertiz imkanı sağlıyoruz. Elektronik eşya veya beyaz eşya gibi ürünlerin, model numarasına göre fiyat teklifi hazırlanır. Piyasada eşya alımı yapan bir çok firmaya göre, en yüksek fiyat teklifini sunmaya özen gösterilmektedir.

Ataşehir ikinci el eşya alan yerler arayışını, uzun süre sürdürmeye gerek olmadığını bilmenizi isteriz. İkinci el eşya sektöründe fiyatlar, hemen hemen aynıdır. Her insan biliyor olmalıdır ki, hiç bir eşyayı aldığınız fiyata satamazsınız. Alınan eşyanın teslimatı yapıldıktan sonra, kutusunu veya ambalajını hiç açmadan satıyor olsanız bile. Mutlaka değer kaybedecektir.

Çünkü, ikinci el olarak veya spot olarak satılacaktır. Ataşehir ikinci el eşya alan yerler firması olarak, mahallelere de hizmet vermekteyiz. ikinci el eşyalarınızı satmaya karar verdikten sonra whatsapp numaralarımıza satmayı düşündüğünüz ikinci el eşyalarınızın resimlerini gönderdikten sonra firmamız beş dakika içerisinde fiyatlandırma yaparak sizlere geri dönüş yapacaktır,

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  You must log in or register a new account in order to post comments

  Giriş Kayıt Ol

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  Hayır İlgili İlanlar

  Top