Şifa Mahallesi ikinci el eşya alanlar

Kategoriler: İkinci el eski eşya alan yerler
Konum: Şifa Mahallesi Tuzla İstanbul
Görüntülenen: 9077

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Temmuz 4, 2017
Düzenlendiği Tarih: Eylül 27, 2018

Açıklama

Şifa Mahallesi ikinci el eşya alanlar ve satanlar çatısı altında, istediğiniz model ve kalitede evinize uyacak mobilyaları temin ediyoruz. yatak odaları, koltuklar, oturma odaları, tv üniteleri, masa ve sandalyeler. Size sizin için en iyisini sunmaktayız her nevi eski eşya, spot beyaz eşya, ikinci el çamaşır makinesi, ikinci el buzdolabı, ikinci el bulaşık makinesi satmak yada almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Şifa Mahallesi ikinci el eşya alım satım üzerine genişletilmiş mobil servis ağı ile kaliteli hizmet sunmak için buradayız. Şifa Mahallesi ve tüm mahallelerinde sizlere büyük bir keyif ve mutlulukla hizmet vermekteyiz. Bizimle çalışan müşteriler farklı ikinci el eşya konseptimizle hizmet verdiğimizi ve müşteri memnuniyetini bir kağıt yazısından ibaret tutmadığımızı oldukça iyi bilirler.

Şifa Mahallesi ikinci el eşya alan yerler, ticari alanda günümüzde seçenekler iyice artmış durumda ve kızışan rekabet daha kaliteli hizmet oluşturmayı ve daha müşteri odaklı çalışmalar ortaya koymayı gereklilik haline getirmektedir.Bu nedenle Şifa Mahallesi ikinci el eşya satış mağazaları arasında kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetini esas alarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Şifa Mahallesi ikinci el eşya satmak istiyorum diye bizlere ulaşan müşterilerimiz ikinci el eşya pazarında ön sıralara sahip olan firmamız ikinci el eşyalarınızı değerinden nakit olarak anında alır. Eskimiş eşyalarınız varsa ve bunları değerlendirmek istiyorsanız Şifa Mahallesi ikinci el eşya alıcılarını gönül rahatlığıyla arayabilirsiniz.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top