Kıraç ikinci el eşya alanlar

Kategoriler: İkinci el eski eşya alan yerler
Konum: Kıraç Esenyurt İstanbul
Görüntülenen: 383

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder
Yayınlanma tarihi: Haziran 30, 2017
Düzenlendiği Tarih: Eylül 3, 2018

Açıklama

Kıraç ikinci el eşya alanlar, mevcut olan ev eşyalarımızı bazen taşınmak zorunda kaldığımız için, bazen de daha yeni modelini almak istediğimiz için satmak ve elimizden çıkarmak durumunda kalırız.O yüzden Kıraç ikinci el eşya alan satan spot mağazaları aramaya başlarız.İlk sırada çıkan firmalardan başlayarak bir kaç yerden fiyat teklifi almak en doğru olanıdır.

Kıraç ikinci el eşya alan yerler, günümüzde, yolunu ayırmak istediğin mobilyalarını satabileceğin yerler çok kısıtlı. Uygun bir vitrin bulsan bile doğru müşterilere ulaşamıyorsun. Almaya kalktığında ise düzgün, seçilmiş olanını bulmak için yorucu bir keşif gezisine çıkman gerekiyor.

Kıraç ikinci el eşya alım satım üzerine çalışan firmamıza istersen kolayca mobilyanı sat, istersen bütçeni sarsmadan, mekanını yeni bir yuva bekleyen mobilyalarla buluştur.Özellikle satıcılardan ürünleri hakkında doğru ve net bilgiler vermelerini talep ediyoruz.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top