Ankara İkinci El Avangard Mobilya Alanlar

Kategoriler: Avangard mobilya alan yerler
Konum: Ankara
Görüntülenen: 537
Mobile Number: 0 543 592 53 50

İlanı verenle iletişime geç

Satıcı kimliği
Eposta Gönder

Düzenlendiği Tarih: Mayıs 26, 2021

Ankara İkinci El Avangard Mobilya Alanlar

Ankara ikinci el Avangard mobilya alanlar olarak hizmete başladık. İkinci el Avangard mobilya satmak istediğiniz zaman, firmamız ile iletişim kurmanız yeterli. Avangard yatak odası takımı, Avangard yemek odası takımı ve Avangard salon takımı başlıca satın aldığımız mobilyalar arasındadır.

Ankara da Avangard mobilya satmak artık çok kolay. Satmak istediğiniz Avangard mobilyaların, resimlerini çekerek Whatsapp üzerinden firmamız ile paylaşın. Gerçek değerinde fiyat teklifi verelim. Verilen fiyat uygun bulunur ise, iki saat içinde adrese gelelim. Mobilyaları yerinden alarak, nakit ödeme yapalım. İşlem bu kadar kolay.

Ankara Avangard mobilya alanlar araması yapıldığı zaman, firmamızın ön sıralarda olduğunu göreceksiniz. Avangard mobilya alımları üzerine yaptığımız kaliteli çalışmalar ile, ön sıralara çıkmayı başardık. Siz değerli müşterilerimizin desteği ile, uzun yıllar hizmet vermeye devam edeceğiz.

Ankara ikinci el Avangard mobilya alan yerler arayışınıza son vermek istiyoruz. Avangard mobilyalarınızı değerlendirmek ve tam olarak karşılığını almak için, fiyat teklifi isteyin. Kaliteli mobilyaları, yüksek fiyatlara satın almaktayız. Ankara civarı bütün ilçe ve mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Ek bilgi

İletişime Geç

Eposta Gönder

  Yorumlar

  You must log in or register a new account in order to post comments

  Giriş Kayıt Ol

  Önemli Bilgi

  • Kendi Güvenliğiniz İçin Hiçbir Şekilde Ön Ödeme Ve Kapora Adı Altında Ödeme Yapmayınız
  • Güvenli Alışveriş İçin Onaylı Üyeleri Tercih Ediniz.
  • Alışverişlerinizde Hiçbir Şekilde TC Kimlik no veya Nüfüs Bilgilerinizi Vermeyin
  • Alışverişlerinizde Mutlaka Tanınmış Kargo Firmalarıyla Yapın Ve Görevlinin Yanında Kontrol Edip Ürünü Teslim Alın.Bunun Dışında Üründe Sorun Varsa Tutanakla İade Edin Ve Ödeme Yapmayın.

  İlgili İlanlar

  Top